Pokoje Gościnne "u Agnieszki"
Witamy na naszej stronie!

Oferujemy noclegi w pokojach: 2-osobowym, dwóch 3-osobowych, oraz dwóch 4-osobowych - ogółem 16 miejsc. Każdy pokój wyposażony jest w TV. Do tych pokoi znajdują się 3 wspólne łazienki na korytarzu.

Prowadzimy wyżywienie (nieobowiązkowe). W domu znajduje się jadalnia. Serwujemy tradycyjną kuchnię z elementami regionalnymi,  jesteśmy też otwarci na życzenia gości.

Ceny do uzgodnienia -> kontakt
Na życzenie gości organizujemy kuligi, ogniska (np. z pieczeniem barana lub prosiaka), grill, "posiady" przy muzyce góralskiej itp.

Przed domem znajduje się przystanek darmowego ski-busa na Kotelnicę Białczańską. Najbliższy wyciąg narciarski 150 m od domu!

Wokół domu duży ogród z parkingiem. Dom położony w sąsiedztwie lasu, niedaleko płynie rzeka Białka (jedyna w Polsce rzeka o charakterze alpejskim). Naprzeciwko znajduje się sklep spożywczy, najbliższy przystanek BUS do Zakopanego ok 200 m oddomu, PKS do Nowego Targu i Krakowa ok 0,5 km. Najbliższa restauracja 0,5 km, centrum (kościół, bankomat, poczta) ok. 1,5 km.

zobacz zdjęcia obiektu


menu
stopka Białka Tatrzańska O Białce forumstopka administracja obiektu kontakt z adminem Projekt graficzny Twórca CMS przejdz do gory