Pokoje gościnne "U Jaśka"
Witamy serdecznie i zapraszamy na wypoczynek w górach do naszego domu!

Dom nasz znajduje się w centrum wioski ok. 120m. od głównej drogi, w małym odosobnieniu, co gwarantuje spokój od zgiełku ulicznego. Jest on także umiejscowiony nieopodal rzeki ok. 50m., oraz wyciągów narciarskich na które można dojść pieszo. Obok wyciągów znajdują się wypożyczalnie sprzętu oraz ośrodki nauki jazdy na nartach i snowboardzie co umożliwia korzystanie z aktywnego wypoczynku  nawet bez posiadania własnego sprzętu
 
W naszej ofercie posiadamy 2 pokoje 4-osobowe z łazienkami.
 
W pokojach znajdują się : telewizor, czajnik elektryczny oraz sieć Wi-Fi. W przedpokoju do Państwa dyspozycji znajduje się lodówka oraz  aneks kuchenny gdzie można przygotować sobie posiłki. 
 
Nie prowadzimy wyżywienia (w sąsiedztwie ok. 125m. od nas znajdują się karczma i restauracja w których można dobrze pojeść i wspaniale się zabawić)
 
W domu nie ma możliwości organizacji imprez..
 
W okresie Świąteczno - Noworocznym jest możliwość nieodpłatnego korzystania z imprez w plenerze tj. sylwester, tatrzańskie wici, kultura na bani itp.
 
Zakaz palenia obowiązuje na terenie całego domu. Możliwość przyjmowania zwierząt tylko po konsultacji z właścicielami.
  
Zapraszamy!


menu
stopka Białka Tatrzańska O Białce forumstopka administracja obiektu kontakt z adminem Projekt graficzny Twórca CMS przejdz do gory